krajowy zagraniczny

O nas

Właścicielem Serwisu Znajdź Transport jest Professional System AMF.
Firma istnieje od 1995 roku. Początkowo związana z branżą poligraficzną i konsultingową na przestrzeni lat rozszerzała profil działalności o reklamę i usługi wystawiennicze. Dzięki zasileniu naszego zespołu przez specjalistów z dziedziny handlu, marketingu oraz teleinformatyki mogliśmy stworzyć w pełni profesjonalny sklep internetowy - Digitronik.pl.  Zaufało nam do tej pory kilkanaście tysięcy klientów – tak osób prywatnych jak i firm. W ciągu dwóch lat zbudowaliśmy rozpoznawaną na rynku markę i stronę www.digitronik.pl odwiedzaną dziennie nawet przez 5000 osób. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam też na stworzenie w 2008 roku branżowego serwisu informacyjno- reklamowego dla gastronomii i hotelarstwa.  www.smaczniej.pl oraz w 2010 www.piekniejsi.pl – kierowanego do klientów branży „urodowej”. W lipcu 2011 roku zakończył działalność sklep internetowy a w 2014 do grupy serwisów dołączyły: Wyszukiwarka Budowlana , www.WyszukiwarkaBudowlana.pl oraz Portal Kierowcy
www.portal-kierowcy.pl i ZnajdzTransport.pl  tworząc GRUPĘ DIGITRONIK.

Naszym klientom oferujemy cały szereg usług reklamowych od podstawowego bezpłatnego wpisu do naszej bazy aż po usługi związane tworzeniem stron internetowych, udostępnieniem domen i kont pocztowych.
Szanowni Państwo, wyszukiwarkabudowlana.pl to nowatorski ogólnopolski serwis informacyjny branży budowlanej posiadający w swej ofercie szeroką gamę usług reklamowych. Doświadczając życia w „globalnej wiosce”, musimy mieć świadomość że Internet staje się absolutnie niezbędnym narzędziem reklamy, promocji jednocześnie taniej i skutecznej. Warto z niego zaczerpnąć – nim zrobią to inni… Skorzystajcie z dobrodziejstw ZnajdzTransport.pl. 
ul. Skłodowskiej- Curie 101/II lok. 17, Piekary Śląskie
tel.+48 509 280 904
ul. Kręta 45B/3, Murowana Goślina
tel.+48 887 400 824
pl. Powstańców 4, Rogoźno
tel.601 503 128
ul. Wąska 31, Komorniki
tel.61 868 50 94BiuroKawka.pl - WEBSITE, MARKETING, PR